Obuv kabelky doplňky

Obuv kabelky doplňky Juniormarket

Prodejna Obuvi, kabelky doplňky

Vážení zákazníci,
v našich prodejnách nabízíme výhradně koženou obuv, kabelky a doplňky,
které se vyznačují špičkovou kvalitou a designem vybraných značek. Momentálně Vám můžeme nabídnout nejnovější kolekci dvou světových obuvnických značek a to GEOX a HÖGL. V sortimentu kožené galanterie spolupracujeme s italskou značkou RIPANI. Dámskou obuv nabízíme až do velikosti 42. Navštivte naše kamenné prodejny v Uhlířských Janovicích nebo v Kolíně. V Uhlířských Janovicích si můžete vybrat z velkého množství kolekcí z předešlých sezón za zajímavé ceny, jedná se o značky Tamaris, EJECT, MARC, VIKING, HÖGL, THINK a spoustu dalších. Na Váší návštěvu se těší tým Junior market s. r. o.


Obuv Högl

Högl je mezinárodně úspěšný rakouský výrobce obuvi. Tato vysoce kvalitní značka v sobě propojuje dokonalý cit pro aktuální trendy a zároveň sedmdesátiletou tradici výroby, která klade důraz na vysokou úroveň výrobní technologie a výběr těch nejlepších materiálů pro komfortní pocit při nošení obuvi Högl.


Kabelky RIPANI

Italská značka RIPANI s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou dámských kabelek navržených podle nejnovějších trendů. Kabelky jsou vyráběny výhradně z přírodní usně.


+420 327 542 047