Archiv jízd

Archiv jízd JuniorMarket

Úvod » Železniční doprava » Archiv jízd

Vlakem na Dětský den do Dolních Vítkovic - Sobota 8.6.2019

Připravili jsme pro Vás výlet zážitkovým vlakem do Ostravy s projížďkou historickou tramvají a návštěvou areálu DOV.

 Vlakem na Dětský den do Dolních Vítkovic

Tradiční poslední výlet na Lichnici 29.12.2018

Tradiční poslední výlet na Lichnici Vážení přátelé, protože tradici je třeba dodržovat, připravili jsme pro Vás na závěr roku roku 2018 opět tradiční výlet motorovým vozem M 131.1 Hurvínek, do Železných hor, spojený s výšlapem na zříceninu hradu Lichnice.

Náš vlak tentokrát odjíždí v sobotu, dne 29.12.2018 cca v 10:00 z Kolína, odkud bude pokračovat přes Čáslav až do městečka Třemošnice, kde založíme základní tábor. Zde začíná náš tradiční výšlap na dominantu okolí, zříceninu hradu Lichnice. V Podhradí nás čeká občerstvení v místní hospůdce u Jirky Vydry, kde si můžeme odpočinout před náročným vrcholovým výstupem na hradní zříceninu. V hospůdce bude připravena knedlíčková a dršťková polévka a guláš. Jídlo je třeba objednat předem na níže uvedených kontaktech !!! Po sestupu do základního tábora na nádraží v Třemošnici se vydáme zpět do Kolína, kam dorazíme v podvečer.

Jízdné v dobrovolné výši, vybereme cestou do klobouku. Vezměte děti, manželky, a pojeďte s námi protáhnout před bujarým silvestrovským veselím. Neváhejte, Hurvínek není nafukovací.

Přihlášky a informace přijímáme na e-mailu VladislavPisa@seznam.cz
nebo na telefonu 603 471 999.

 PF 2019
+420 327 542 047