Umělý kámen

Umělý kámen Solid Stone

Umělý kámen Solid Stone

Umělý kámen je mimořádně mnohostranný a velice moderní materiál, který je díky výborným užitným a estetickým vlastnostem vhodný pro výrobu pracovních desek do kuchyní, koupelen, ale také pro zdravotnická, sanitární a stravovací zařízení. Umělý kámen Solid Stone je vyráběn na bázi přírodních materiálů, kde hlavní složku tvoří plnidla z přírodních látek a jako pojivo slouží látky na pryskyřičné bázi.

Mezi jeho hlavní přednosti můžeme zařadit odolnost proti nárazu, skvrnám a chemikáliím, barevnou stálost, nehořlavost, odolnost vůči bakteriím a plísním a především způsobilost pro styk s potravinami.

Umělý kámen se velice snadno opracovává a případné porušení materiálu se snadno opraví přebroušením a vyleštěním běžnými prostředky. Díky neporéznosti a nenasákavosti materiálu stačí pro běžnou údržbu voda s mycím prostředkem.

Umělý kámen Solid Stone lze velmi dobře kombinovat s ostatními materiály jako je dřevo, nerez nebo PUR deska. Velkou výhodou je také neomezená barevnost a textura, která nabízí široké designérské možnosti.

více informací

Login

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting