Sklo

Dekorativní skleněné povrchy jsou dnes velice oblíbené a lze je snadno kombinovat s dalšími materiály.

Sklo Lacobel

Sklo Lacobel nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky současných trendů architektury interiéru. Vysoká kvalita lakované vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Sklo je standardně dodáváno ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena polypropylenovou folií. Ta chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla. Sklo Lacobel je typické svým jasným vzhledem a širokou paletou působivých barev.

lacobel bílý
lacobel bílý
lacobel béžový
lacobel béžový
lacobel oranžový
lacobel oranžový
lacobel světle hnědý
lacobel světle hnědý
lacobel vínový
lacobel vínový
lacobel šedý
lacobel šedý
lacobel modrý
lacobel modrý

Sklo Lacomat

Sklo Lacomat je charakteristické svým neutrálním matným a průsvitným vzhledem. Originalita Lacomatu spočívá v jeho schopnosti sladit se s jakýmkoliv vybavením interiéru. Může nahradit konvenční pískovaná nebo leptaná skla s dobrým efektem, což znamená dlouhodobé a úsporné řešení. Lacomat je odolný proti korozi a poškrábání na straně skla (hladká strana). Navíc je vysoce odolný proti čisticím prostředkům, výrobkům na bázi alkoholu a rozpouštědlům.

Lacomat
Lacomat

Sklo Connex

Sklo Connex (stratobel) je lepené bezpečnostní sklo skládající se ze dvou tabulí čirého skla a jedné polyvinylbutyralové vrstvy folie. Velkou výhodou je ochrana proti riziku a osobnímu poranění, při náhodném rozbití, či útoku zůstává sklo na PVB mezivrstvě, což je velkou předností proti sklu Lacomat. Sklo Connex nabízíme v čirém a matné provedení.

Connex čirý
Connex čirý
Connex mléčný
Connex mléčný

Login

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting