Základem vaší spokojenosti a dlouhé životnosti pracovní desky je správná volba materiálu. Ta by měla záviset nejen na vašich zvyklostech a intenzitě kuchyňských prací, ale také na správném používání a vhodné údržbě desky. Nabízíme:


Standardní laminové pracovní desky,

Standardní laminové pracovní desky,na něž se vztahuje AKCE PRACOVNÍ DESKA ZDARMA.
Pracovní deska z laminované dřevotřísky je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Splňuje všechny základní požadavky: snadná čistitelnost, hygienická nezávadnost, odolnost proti horkým povrchům, vodě a mastnotě.
Vyrábí se lepením dřevěných třísek syntetickými pryskyřicemi při vysokém tlaku a teplotě. Hladký povrch se upravuje tzv. laminováním (nalepením vrstvy papíru napuštěného melaminovou pryskyřicí).
Deska má samozřejmě kvalitní postformingové ukončení spodní přední hrany, které zabraňuje vniknutí vlhkosti do desky. Ke každé pracovní desce se dodávají těsnící a krycí lišty v barvě dekoru.
Pracovní desky dodáváme v síle 38 mm a nabízíme velké množství barevných dezénů a imitací dřevin a kamene.

Pracovní desky z umělého kamene Solid Stone

Pracovní desky z umělého kamene Solid Stone

Umělý kámen je mimořádně mnohostranný a velice moderní materiál, který je díky výborným užitným a estetickým vlastnostem vhodný pro výrobu pracovních desek do kuchyní, koupelen, ale také pro zdravotnická, sanitární a stravovací zařízení.
Umělý kámen Solid Stone je vyráběn na bázi přírodních materiálů, kde hlavní složku tvoří plnidla z přírodních látek a jako pojivo slouží látky na pryskyřičné bázi.
Mezi jeho hlavní přednosti můžeme zařadit odolnost proti nárazu, skvrnám a chemikáliím, barevnou stálost, nehořlavost, odolnost vůči bakteriím a plísním a především způsobilost pro styk s potravinami.
Umělý kámen se velice snadno opracovává a případné porušení materiálu se snadno opraví přebroušením a vyleštěním běžnými prostředky. Díky neporéznosti a nenasákavosti materiálu stačí pro běžnou údržbu voda s mycím prostředkem.
Umělý kámen Solid Stone lze velmi dobře kombinovat s ostatními materiály jako je dřevo, nerez nebo PUR deska. Velkou výhodou je také neomezená barevnost a textura, která nabízí široké designérské možnosti.


Pracovní desky z pravého kamene

Pracovní desky z pravého kamene

Pracovní desky z pravého kamene dodají každé kuchyni originalitu a luxus. Kamenná pracovní deska je z kvalitního přírodním materiálu s originálním vzhledem, který bude trvalou dominantou a vhodným doplňkem, odolávajícím času a také mnohým architektonickým trendům.
Z pravého kamene dodáváme nejen desky do kuchyní a koupelen, ale i schodiště, parapety či krby.
Profesionální montáž zaštiťují výlučně naši partneři, kteří se specializují pouze na práci s kamenem.


Login

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting