Materiály

Lamino

Lamino patří díky široké nabídce dekorů a povrchové struktuře mezi nejoblíbenější materiál pro vestavěné skříně. Korpus i vnitřní vybavení skříně se vyrábí z lamina o síle 18 mm a je standardně olepováno velmi odolnou tvrzenou ABS hranou. Dveřní výplně o síle 10 mm jsou vsazeny do hliníkových rámů. Velkou výhodou lamina je stálost barev a velmi snadná údržba.


Zrcadlo

Zrcadlové výplně jsou vhodné do menších pokojů či předsíní, neboť opticky zvětšují prostor. Zadní strana zrcadla je standardně podlepována bezpečnostní folií, která zabraňuje zranění v případě rozbití.


Barevné sklo

Nabízíme dekorativní sklo Lacobel, které je typické svým jasným vzhledem a širokou paletou působivých barev. Nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky současných trendů architektury interiéru. Vysoká kvalita lakované vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Sklo Lacobel je standardně dodáváno ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena polypropylenovou folií. Ta chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla.
Dalším nabízeným sklem je Lacomat, který je charakteristický svým neutrálním matným a lehce průsvitným vzhledem. Originalita Lacomatu spočívá v jeho schopnosti sladit se s jakýmkoliv vybavením interiéru.


Rámy

Rámy dveří jsou důležitým prvkem každé skříně nejen z důvodu estetických, ale především funkčních. Naše skříně jsou standardně vybaveny vysoce kvalitními hliníkovými rámy se zárukou 10 let. Hliníkový systém posuvných dveří nabízíme v provedení ER-10 a EN-10.


Login

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting