DYNAMIC SPACE

DYNAMIC SPACE - nový standard v kuchyni

DYNAMIC SPACE - nový standard v kuchyni

DYNAMIC SPACE představuje podpůrný systém firmy Blum pro dosažení nového, lepšího standardu kuchyní. Moderní kuchyň je přitom šitá na míru individuálním potřebám a životním návykům lidí. Výsledkem je více komfortu, funkční kvality a tím i potěšení z nové kuchyně.


1. Zajistit dostatek úložného prostoru

1. Zajistit dostatek úložného prostoru

Předtím, než se rozhodnete pro novou kuchyň, měli byste si vyzkoušet, jestli skutečně všechno, co byste sem rádi uložili, najde své účelné místo. Mnoho zákazníků, kupujících si kuchyň, zjistí až příliš pozdě, že by skutečně potřebovali více úložného prostoru. Tomuto nedostatku se dá zamezit, když si před plánováním kuchyně zjistíte svou potřebu úložného prostoru v kuchyni.

2. Plánovat v pěti kuchyňskách zónách

2. Plánovat v pěti kuchyňskách zónách

Funkční pracovní zóny jsou klíčem pro plánování a vnitřní uspořádání kuchyně. Ve správně naplánované kuchyni budete mít cesty křížem krážem po kuchyni i čas ušetřeny. Plánovat v pěti kuchyňských zónách - zásoby, ukládání, mytí, příprava a vaření/pečení - znamená optimalizovat pracovní postupy.

3. Vyhnout se policím ve spodních skříňkách

3. Vyhnout se policím ve spodních skříňkách

Dvířka ve spodních skříňkách jsou ergonomicky velmi nevhodná. Uložené předměty musíte pracně hledat, protože nemáte o obsahu skříňky přehled. Musíte se k nim shýbat anebo případně musíte část obsahu skříňky vyndávat, abyste se dostali k hůře dostupným předmětům, uloženým hluboko vzadu.

Zásuvky a výsuvy zabrání zbytečnému klekání a ohýbání a poskytnou vám pohodlný přehled a optimální přístup ke všemu potřebnému.

4. Zvolit plné výsuvy

4. Zvolit plné výsuvy

Plnovýsuvy mají vůči částečným výsuvům výhodu v tom, že vám skýtají dohled a přístup až do posledního koutku. O celém obsahu zásuvky máte úplný přehled a pohodlně dosáhnete na všechny uložené předměty. Dbejte proto u své nové kuchyně na to, aby se výsuvy a zásuvky daly plně vysouvat.

Login

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting