Lamino

LaminoLaminové desky Egger o síle 18 mm ohraněné kolem dokola tvrzenou ABS hranou v síle 2 mm. Do laminových dvířek nelze vsadit skleněnou výplň, ani zhotovit výfrez. Barva hrany ABS může být odlišná od barvy lamina. Pohledová i zadní strana lamino dvířek je stejná.

Lamino + hliníkový rám

Lamino + hliníkový rám

Lamino o síle 18 mm s hliníkovým rámem po celém obvodu dvířek. Síla hliníkového rámu je dle výběru 6 nebo 9 mm. Do laminových dvířek nelze vsadit skleněnou výplň ani zhotovit výfrez. Pohledová i zadní strana lamino dvířek je stejná.

Lamino + hliníkový úchyt

Lamino + hliníkový úchyt

Lamino o síle 18 mm ohraněné ze třech stran tvrzenou ABS hranou, v horní části pak opatřené průběžným hliníkovým úchytem. Do laminových dvířek nelze vsadit skleněnou výplň ani zhotovit výfrez. Pohledová i zadní strana lamino dvířek je stejná.

MDF folie

MDF folieLisovaná folie výrobce Trachea na MDF desce o síle 18 mm, která může mít různé podoby výfrezu a lze do nich vsadit skleněnou výplň o síle 4 mm. Zadní strana dvířek není ve všech dekorech. Barevné provedení a typy výfrezů všech pohledových ploch se řídí dle aktuální nabídky.

Masiv

Masiv

Masivní dřevo o síle 20 mm, které může mít různé podoby výfrezu a lze do nich vsadit skleněnou výplň o síle 4 mm. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál, může docházet k drobným odlišnostem v barvě a struktuře let mezi jednotlivými dvířky. Zadní stěna je vždy ve stejném provedení jako čelní pohledová plocha.

Lakový povrch s vysokým leskem

Lakový povrch s vysokým leskem

MDF desky lakované polyesterovými laky ICA, které vynikají svou kvalitou a tvrdostí, díky které je dosažen vysoký lesk. Velkou výhodou je možnost lokálních oprav a oživení lesku i po delší době. Oproti běžně používaných lakům jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Hliníkové rámečky pro skleněnou výplň

Hliníkové rámečky pro skleněnou výplň

Lze do nich vkládat pouze skleněnou výplň o síle 4 mm. Hliníkové rámečky lze použít pro horní i dolní skříňky a také jako čela zásuvek.

Login

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting